Postępy w deszczu.


Wczoraj i dziś pracował z nami Paweł. Dzięki niemu mieliśmy okazję podomykać kilka prac już dawno napoczętych, popchnąć do przodu inne i zacząć nowy, niespodziewany wątek w działalności FreeLabu. Oto lista – zdjęcia poniżej,

  1. Wykorzystując zdobycze demokracji przedstawicielskiej zabezpieczyliśmy wczoraj budynek kuchenny przed intensywnym deszczem. Całonocna ulewa obnażyła pewne braki tej roboty, ale jak wszystko obeschnie, zrobię kilka poprawek a’la McGyver i wszystko będzie dobrze.
  2. Resztki bannerów zużyliśmy do wykonania dwóch prycz (rama + zesznurowany banner = krzyżówka łóżka z hamakiem). Boskie do spania.
  3. Ustawiłem też prototyp rynny do zbierania deszczówki. Gdy piszę ten tekst, słyszę, jak z okapu dachu leci woda do rynny i dalej do wiadra. Fajne.
  4. W przelocie dokończyliśmy odprowadzenie ścieków z wanny w kuchni do szamba. Jak zwykle zabrakło 30 cm, ale poradziliśmy sobie po hackersku – upcyklingiem rury od piecyka.
  5. Nie widać na zdjęciu, ale zrobiliśmy też drugi panel ścienny superwychodka – teraz parę dni suchszych na wymurowanie zbiornika i mamy z górki.
  6. Korzystając z wolnych chwil, Paweł kończy pisanie podręcznika swojego systemu RPG – „2280„. Mam jego zgodę na podanie do wiadomości, że FreeLab stanie się jednym z portali, którymi można będzie dostać sie do świata gry. Niebawem opowiemy więcej, a za mniej więcej miesiąc – prapremiera systemu.

Pracowite dwa dni minęły. Paweł jutro wyjeżdża, a my czekamy na kolejnych gości. Przybywajcie!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy